miejse dla ludzi z pasją

Antyki 

Meble antyczne

Antyki Meble. Niektórzy stawiają pomiędzy tymi dwoma słowami znak równości. Z jednej strony jest to racja, gdyż antyki pełnią rolę starych mebli użytkowych. Są one co prawda bogato zdobione i na pierwszy rzut oka kruche i delikatne (jak np. meble w stylu rokoko), jednakże w rzeczywistości stanowią materiał o wiele bardziej solidny niż dzisiejsze wyroby (jak np. meble Biedermeier).

Ale antyki to nie tylko meble antyczne, lecz także rzemiosło, naczynia i ozdoby. Do najpopularniejszych antyków należy m.in. porcelana Rosenthal produkowana w słynnej niemieckiej wytwórni. Bogato zdobione z charakterystycznymi złoceniami na brzegach. Stylowe są także srebrne platery, zastawy obiadowe oraz sztućce. Wielką popularnością cieszy się także artystyczne rzemiosło. Gustowne lampy, stojaki, dzbany czy rzeźby. Czy pasjonatów piękna trzeba zachęcać w jeszcze inny sposób?

Oczywiście antyki to pewien wydatek. Czasem ogromny, na który stać tylko najbogatszych. Jednakże nie zawsze meble antyczne kosztują zawrotne sumy. Często nie zdajemy sobie sprawy, że stać nas na coś naprawdę wyrafinowanego. Często można nabyć tego typu rzeczy chociażby poprzez udział w specjalnych aukcjach organizowanych przez Antyki Sklep. O tym, że warto przekonały się już setki osób.

Co robimy?

Przystępujemy własnie do renowacji starego stolika Biedermeier. Trzymajcie kciuki!

Stolik znalezlismy w magazynie po dawnej fabryce mebli.

Nowosci

Biedermeier

Nasz ostatni rarytas w Antyki Sklepie!

Wiekowy zegar z poczatku XX-wieku, zachowany w stanie niemalże idealnym!

Infolinia

Postanowilismy uruchomic specjalna infolinie dla naszych Klientów. Teraz połaczenia z naszym sklpem sa jeszcze tansze!