miejse dla ludzi z pasją

Jak porcelana to tylko Rosenthal

Rosenthal

Na wstępie powiedzmy, że producentów doskonałej jakości porcelany jest wielu, ale jednak biorąc pod uwagę cenę do wartości wydaje się, że wybór porcelany Rosenthal jest strzałem w dziesiątkę.

 

Cechą charakterystyczną tej porcelany od zawsze była dbałość o detale, oryginalne wzornictwo i efektowne wykończenie. Można powiedzieć, że na przestrzeni wieków porcelana Rosenthal nic się nie zmieniła i tak jak na początku produkcji, tak i teraz ta porcelana zawsze cieszyła oko użytkowników i była obiektem pożądania dla kolekcjonerów.

W tym miejscu pewna uwaga, nawet najstarsza porcelana Rosenthal dostępna jest dziś w całych kompletach, co pokazuje, że obok walorów czysto estetycznych cechuje ją także staranne wykonanie oraz wysoka jakość surowców. Jeśli ktoś rzeczywiście poszukuje starej porcelany Rosenthal powinien pierwsze kroki skierować do sklepów z antykami. Dlaczego tam?

Po pierwsze przed ewentualnym zakupem możemy uzyskać fachowe porady i wskazówki, a po drugie mamy gwarancję, że nasza porcelana to rzeczywiście Rosenthal, a nie jakaś tania podróbka.

Co robimy?

Przystępujemy własnie do renowacji starego stolika Biedermeier. Trzymajcie kciuki!

Stolik znalezlismy w magazynie po dawnej fabryce mebli.

Nowosci

Biedermeier

Nasz ostatni rarytas w Antyki Sklepie!

Wiekowy zegar z poczatku XX-wieku, zachowany w stanie niemalże idealnym!

Infolinia

Postanowilismy uruchomic specjalna infolinie dla naszych Klientów. Teraz połaczenia z naszym sklpem sa jeszcze tansze!